Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku wdraża projekt pn. „Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim”. Projekt realizowany jest w ramach Działania 2.4 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego 2014 – 2020 i dedykowany jest podlaskim przedsiębiorcom i ich pracownikom. Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności  przedsiębiorstw z sektora MŚP poprzez dostosowanie kompetencji i kwalifikacji ich pracowników. Dzięki Projektowi przedsiębiorcy i ich pracownicy mają możliwość swobodnego wyboru podmiotu, z którym przeprowadzą proces podnoszenia swoich kompetencji.

 

Więcej o konkursie dowiedzą się Państwo na stronie http://wupbialystok.praca.gov.pl/-/4794777-ogloszenie-o-naborze-nr-psfwp-1-2017-na-dofinansowanie-uslug-rozwojowych

Aktualność dodana przez: PUP Hajnówka (2017-06-01 14:45:28)
Data wydarzenia : 2017-06-01
Data publikacji : 2017-06-01

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puphajnowka.pl/wydarzenie/25/podmiotowy-system-finansowania-uslug-rozwojowych-w-wojewodztwie-podlaskim