Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Projekt: „Staże drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy II”

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego rozpoczęła rekrutację do projektu

„Staże drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy II”

 

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem http://puphajnowka.pl/strona/aktualnosci/193

Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku od ubiegłego roku realizuje projekt pn. „ Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim ". Projekt realizowany jest w ramach Działania 2.4 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego 2014 - 2020 i dedykowany jest podlaskim przedsiębiorcom i ich pracownikom.

Więcej informacji pod adresem: http://wupbialystok.praca.gov.pl/podmiotowy-system-finansowania-szkolen-i-doradztwa-realizowanych-w-ramach-rejestru-uslug-rozwojowych

Nabór na kurs

Kurs Spawacza

 

Masz skończone 50 lat? Chcesz nabyć nowe umiejętności? Mieszkasz na terenie powiatu hajnowskiego? Zgłoś się do Nas na szkolenie. Zapewniamy stypendium szkoleniowe w wysokości 997,87zł netto oraz 4 miesięczny staż i stypendium stażowe w wysokości 997,40zł netto miesięcznie, a także zwrot kosztów dojazdu. Jeśli jesteś zainteresowany zachęcamy do kontaktu. 

www.szkoleniaistaz.pl

 

Tel. 85 869 11 69 

 

Kurs Opiekun Osoby Starszej i Niepełnosprawnej – siostra PCK

 

Masz skończone 50 lat? Chcesz nabyć nowe umiejętności? Mieszkasz na terenie powiatu hajnowskiego? Zgłoś się do Nas na szkolenie. Zapewniamy stypendium szkoleniowe w wysokości 664,54zł netto oraz 4 miesięczny staż i stypendium stażowe w wysokości 997,40zł netto miesięcznie, a także zwrot kosztów dojazdu. Jeśli jesteś zainteresowany zachęcamy do kontaktu.

www.szkoleniaistaz.pl

 

Telefon 85-86-91-169

Informacja o naborze kandydatów ubiegających się o wstąpienie do służby w Policji

Komendant Powiatowy Policji w Hajnówce informuje, iż trwają nabory kandydatów ubiegających się o wstąpienie do służby w Policji.

Przebieg postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji uregulowany został w przepisach rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 18 kwietnia 2012r., z późn. zm. opublikowanego w Dz. U. z dnia 20.04.2012r. pod poz. 432 (tekst rozporządzenia dostępny na stronie internetowej: www.dziennikustaw.gov.pl).

 

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych etapów postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać na stronie internetowej www.policja.pl – Menu Praca/ Jak zostać policjantem/ Aktualne informacje, Ogłoszenia, Informator, Najczęściej zadawane pytania.

 

Formularz kwestionariusza osobowego, niezbędny w procesie rekrutacji, można pobrać ze strony internetowej: www.podlaska.policja.gov.pl – Menu Rekrutacja 

        

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą uzyskać bliższe informacje w Sekcji Doboru i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, ul. Sienkiewicza 65, tel.: 85 670 22 54, 85 

 

Kwestionariusz i wzór podania znajdą Państwo pod adresem http://puphajnowka.pl/strona/aktualnosci/193

< poprzednia 1 2 3 następna >