Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej
Statystyki graficzne

Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej
Bezrobotny zamierzający podjąć działalność gospodarczą po spełnieniu określonych ustawą, rozporządzeniem i regulaminem warunków, może złożyć wniosek o dofinansowanie kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej.
 
Podstawa prawna:
1)     Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2019r. poz. 1482 z późn. zm.)
2)   Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 lipca 2011r. w sprawie dokonywania z Funduszu Pracy refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego oraz przyznawania bezrobotnemu środków na podjęcie działalności gospodarczej (Dz. U. z 2012r. poz. 457).
 
Do pobrania w załączniku poniżej:
- druk wniosku o dofinansowanie kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
- Regulamin przyznania osobom bezrobotnym jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.
 
 
Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Hajnówce  przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 10A, piętro I, pokój 17 lub pod numerem telefonu (085) 682 96 14.
 
Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 08:52:32)
Zredagowana przez: PUP Hajnówka (2020-01-24 14:49:11)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puphajnowka.pl/strona/jednorazowe-srodki-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej/81