Nabór na wolne stanowisko pracy

KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W HAJNÓWCE OGŁASZA NABÓR DO SŁUZBY PRZYGOTOWAWCZEJ NA STANOWISKO – STARSZY RATOWNIK

 

Więcej informacji pod adresem:  http://puphajnowka.pl/strona/aktualnosci/193

czytaj więcej

Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku od ubiegłego roku realizuje projekt pn. „ Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim ". Projekt realizowany jest w ramach Działania 2.4 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego 2014 - 2020 i dedykowany jest podlaskim przedsiębiorcom i ich pracownikom.

Więcej informacji pod adresem: http://wupbialystok.praca.gov.pl/podmiotowy-system-finansowania-szkolen-i-doradztwa-realizowanych-w-ramach-rejestru-uslug-rozwojowych

czytaj więcej

Nabór na kurs

Kurs Spawacza

 

Masz skończone 50 lat? Chcesz nabyć nowe umiejętności? Mieszkasz na terenie powiatu hajnowskiego? Zgłoś się do Nas na szkolenie. Zapewniamy stypendium szkoleniowe w wysokości 997,87zł netto oraz 4 miesięczny staż i stypendium stażowe w wysokości 997,40zł netto miesięcznie, a także zwrot kosztów dojazdu. Jeśli jesteś zainteresowany zachęcamy do kontaktu. 

www.szkoleniaistaz.pl

 

Tel. 85 869 11 69 

 

Kurs Opiekun Osoby Starszej i Niepełnosprawnej – siostra PCK

 

Masz skończone 50 lat? Chcesz nabyć nowe umiejętności? Mieszkasz na terenie powiatu hajnowskiego? Zgłoś się do Nas na szkolenie. Zapewniamy stypendium szkoleniowe w wysokości 664,54zł netto oraz 4 miesięczny staż i stypendium stażowe w wysokości 997,40zł netto miesięcznie, a także zwrot kosztów dojazdu. Jeśli jesteś zainteresowany zachęcamy do kontaktu.

www.szkoleniaistaz.pl

 

Telefon 85-86-91-169

czytaj więcej

Informacja o naborze kandydatów ubiegających się o wstąpienie do służby w Policji

Komendant Powiatowy Policji w Hajnówce informuje, iż trwają nabory kandydatów ubiegających się o wstąpienie do służby w Policji.

Przebieg postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji uregulowany został w przepisach rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 18 kwietnia 2012r., z późn. zm. opublikowanego w Dz. U. z dnia 20.04.2012r. pod poz. 432 (tekst rozporządzenia dostępny na stronie internetowej: www.dziennikustaw.gov.pl).

 

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych etapów postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać na stronie internetowej www.policja.pl – Menu Praca/ Jak zostać policjantem/ Aktualne informacje, Ogłoszenia, Informator, Najczęściej zadawane pytania.

 

Formularz kwestionariusza osobowego, niezbędny w procesie rekrutacji, można pobrać ze strony internetowej: www.podlaska.policja.gov.pl – Menu Rekrutacja 

        

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą uzyskać bliższe informacje w Sekcji Doboru i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, ul. Sienkiewicza 65, tel.: 85 670 22 54, 85 

 

Kwestionariusz i wzór podania znajdą Państwo pod adresem http://puphajnowka.pl/strona/aktualnosci/193

czytaj więcej