Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » archiwalne formy aktywizacji
Statystyki graficzne

Najnowsze aktualności i wydarzeniaKanał RSS: Wszystkie wydarzenia

 • 2018-05-16

  Projekt: „Staże drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy II”

  Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego rozpoczęła rekrutację do projektu

  „Staże drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy II”

   

  Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem http://puphajnowka.pl/strona/aktualnosci/193

  Czytaj aktualność: Projekt: „Staże drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy II”
 • 2018-01-31

  Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim

  Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku od ubiegłego roku realizuje projekt pn. „ Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim ". Projekt realizowany jest w ramach Działania 2.4 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego 2014 - 2020 i dedykowany jest podlaskim przedsiębiorcom i ich pracownikom.

  Więcej informacji pod adresem: http://wupbialystok.praca.gov.pl/podmiotowy-system-finansowania-szkolen-i-doradztwa-realizowanych-w-ramach-rejestru-uslug-rozwojowych

  Czytaj aktualność: Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim
 • 2017-11-16

  Nabór na kurs

  Kurs Spawacza

   

  Masz skończone 50 lat? Chcesz nabyć nowe umiejętności? Mieszkasz na terenie powiatu hajnowskiego? Zgłoś się do Nas na szkolenie. Zapewniamy stypendium szkoleniowe w wysokości 997,87zł netto oraz 4 miesięczny staż i stypendium stażowe w wysokości 997,40zł netto miesięcznie, a także zwrot kosztów dojazdu. Jeśli jesteś zainteresowany zachęcamy do kontaktu. 

  www.szkoleniaistaz.pl

   

  Tel. 85 869 11 69 

   

  Kurs Opiekun Osoby Starszej i Niepełnosprawnej – siostra PCK

   

  Masz skończone 50 lat? Chcesz nabyć nowe umiejętności? Mieszkasz na terenie powiatu hajnowskiego? Zgłoś się do Nas na szkolenie. Zapewniamy stypendium szkoleniowe w wysokości 664,54zł netto oraz 4 miesięczny staż i stypendium stażowe w wysokości 997,40zł netto miesięcznie, a także zwrot kosztów dojazdu. Jeśli jesteś zainteresowany zachęcamy do kontaktu.

  www.szkoleniaistaz.pl

   

  Telefon 85-86-91-169

  Czytaj aktualność: Nabór na kurs
 • 2017-11-14

  Informacja o naborze kandydatów ubiegających się o wstąpienie do służby w Policji

  Komendant Powiatowy Policji w Hajnówce informuje, iż trwają nabory kandydatów ubiegających się o wstąpienie do służby w Policji.

  Przebieg postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji uregulowany został w przepisach rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 18 kwietnia 2012r., z późn. zm. opublikowanego w Dz. U. z dnia 20.04.2012r. pod poz. 432 (tekst rozporządzenia dostępny na stronie internetowej: www.dziennikustaw.gov.pl).

   

  Szczegółowe informacje na temat poszczególnych etapów postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać na stronie internetowej www.policja.pl – Menu Praca/ Jak zostać policjantem/ Aktualne informacje, Ogłoszenia, Informator, Najczęściej zadawane pytania.

   

  Formularz kwestionariusza osobowego, niezbędny w procesie rekrutacji, można pobrać ze strony internetowej: www.podlaska.policja.gov.pl – Menu Rekrutacja 

          

  Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą uzyskać bliższe informacje w Sekcji Doboru i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, ul. Sienkiewicza 65, tel.: 85 670 22 54, 85 

   

  Kwestionariusz i wzór podania znajdą Państwo pod adresem http://puphajnowka.pl/strona/aktualnosci/193

  Czytaj aktualność: Informacja o naborze kandydatów ubiegających się o wstąpienie do służby w Policji
1 2 3 4
Ważne od: do:
Brak form aktywizacji